GODINE
2015. 2016. 2017. 2018. 2019.

 


2019. godina

1. 7. Fire combat "Zeleni Plamen" - 7. travnja 2019. REZULTATI

2. Memorijal Matija Jakuš - 27. travnja.2019.  REZULTATI

3. 8. Fire Combat natjecanje - "Memorijal Andrija Sinovčić“ - 11. svibnja 2019. REZULTATI

4. 6. Natjecanje vatrogasnih grupa – fire combat „Vatrena Mladost“ - 18. svibnja 2019. REZULTATI

5. 3. Natjecanje vatrogasnih grupa – fire combat „PLAMEN TUROPOLJA“ - 2. lipnja 2019. REZULTATI

6. 12. memorijal "Riječke vatre" - 28. rujna 2019. REZULTATI

UKUPNI REZULTATI

2018. godina

1. 6. Memorijal - „Matija Jakuš“ - 28. travnja 2018. REZULTATI

2. 5. Fire Combat natjecanje "Vatrena Mladost" - 19. svibnja 2018. REZULTATI

UKUPNI REZULTATI

2017. godina

 

 

 

1. Fire Combat -  Sv. Ivan Zelina „Zeleni plamen“ - 2. travnja 2017. REZULTATI

2. Memorijal „Matija Jakuš“ - Osijek Gornji grad - 29. travnja 2017. REZULTATI

 

3. Fire Combat „Memorijal Andrija Sinovčić" Žrnovnica, 7. listopada 2017. REZULTATI

 

 

 

4. Natjecanje vatrogasnih grupa – „Vatrena Mladost“ 20. svibnja 2017.   REZULTATI

 

 

5. Prigorski izazov – Sesvetski Kraljevec, 11. lipnja 2017.  REZULTATI

 

 

6. ''Riječke vatre'', Rijeka - 23. rujna 2017. REZULTATI

 

 

UKUPNI REZULTATI

2016. godina

 

 

 

1. Fire Combat -  Sv. Ivan Zelina „ZELENI PLAMEN“ - 2. travnja 2016. REZULTATI

2. Memorijal „Matija Jakuš“ - Osijek Gornji grad - 30. travnja 2016 REZULTATI

 

3. Fire Combat ''VATRENA LINIJA'' ŽRNOVNICA, 20. svibnja 2016 REZULTATI

 

4. Natjecanje vatrogasnih grupa – „Vatrena Mladost“ 21. svibnja 2016. REZULTATI

 

5. Prigorski izazov – Sesvetski Kraljevec, 12. lipnja 2016. REZULTATI

 

6. ''Riječke vatre'', Rijeka - 17. rujna 2016. REZULTATI

 

 

UKUPNI REZULTATI


2015. godina

 

 

 

1. 3. Fire Combat -  Sv. Ivan Zelina „ZELENI PLAMEN“ - 29. ožujka - Raspis REZULTATI

2. 3. Memorijal „Matija Jakuš“ - Osijek Gornji grad - 26. travnja - Raspis, REZULTATI

3. Natjecanje vatrogasnih grupa – „Vatrena Mladost“ 16. svibnja - Raspis, REZULTATI

4. 4. Fire Combat ''VATRENA LINIJA'' ŽRNOVNICA, 30. svibnja - Raspis, REZULTATI

5. 3. Prigorski izazov – Sesvetskoi Kraljevca, 7. lipnja - Raspis REZULTATI

6. ''Riječke vatre'', Rijeka, Raspis, REZULTATI

UKUPNI REZULTATI